Túžite po výbornej káve pripravenej v pohodlí domova? Žiadny problém!

0
1664

Aj vy ste milovníkom kvalitnej a chutnej kávy, bez ktorej by ste nemohli začať deň? A čo tak pripraviť si presne takúto kávu v pohodlí domova? Znie to lákavo, však? Možno sa budete čudovať, no vôbec to nie je také ťažké, ako sa môže spočiatku zdať. Čo všetko k tomu budete vlastne potrebovať?

Ručný mlynček na kávu – záruka prvotriednej chuti!

Už na úvod treba podotknúť, že nie je nič lepšie, ako si kávu namlieť tesne pred tým, ako sa „vrhnete“ na jej prípravu. Takýmto spôsobom z nej dostanete maximum chuti, čo už stojí za to, no nie? Ručný mlynček na kávu AEROPRESS vás nadchne kvalitným nerezovým materiálom, jednoduchou manipuláciou i údržbou. Je mimoriadne odolný voči poškodeniu, no okrem iného i mimoriadne praktický, čiže ho môžete používať nielen doma, ale pokojne i v práci. Vy sami si určujete dĺžku mletia, čiže je dôležité mlieť tak, aby sa káva neprepálila. V opačnom prípade sa z nej vytratia aromatické látky a zhorkne, čo asi nechce nikto z nás. Samozrejme, že na trhu nájdeme množstvo mlynčekov tých najrozličnejších dizajnov, no pamätajte si, že ho nekupujete na jeden či dva roky, ale na celý život! Preto zvoľte taký, ktorý vám nielen padne do oka, no svojimi vlastnosťami vás jednoducho nadchne a budete presvedčený, že ste si vybrali to najlepšie!

Poctivá kávička v obľúbenej šálke

Viete si vôbec predstaviť váš obľúbený nápoj bez poriadnej šálky na kávu? Možno sa to nezdá, no aj taká šálka dokáže ovplyvniť naše chuťové bunky vzhľadom k tomu, že v príliš veľkej by sa mohla chuť kávy vytratiť a naopak, príliš malá šálka kávy je určená len na niektoré druhy káv. Potešte seba alebo blízkych a siahnite po originálnej šálke s obrázkami masla či kokosového orecha s nápisom „MY COFFEE, MY POWER“ a uvidíte, že káva nikdy nechutila lepšie. Veď život máme len jeden, tak prečo si ho nespríjemniť poctivou kávou z tých najkvalitnejších surovín z mexických a brazílskych plantáží vyrobenej v pohodlí domova?