Chráňte svoj majetok pred nepredvídateľnými udalosťami!

0
1687

Konečne ste si kúpili vytúžený domček či byt, do ktorého ste investovali nemalú sumu? Práve z tohto dôvodu by ste sa mali o váš majetok patrične starať, keďže nikto z nás nevie vopred predpovedať, či nedôjde k nejakej nečakanej udalosti. Veď veľkú škodu môže spôsobiť trebárs víchrica, povodeň či požiar, a preto je nutné byť mimoriadne obozretní a pripravení na akúkoľvek situáciu. Dá sa to vôbec?

Poistenie majetku – čo je to?

Poistenie majetku umožňuje zabezpečiť vašu nehnuteľnosť proti nepredvídateľným rizikám, ktoré dokážu často krát poriadne skomplikovať život! Ide v podstate o špecifický produkt, ktorého úlohou je ochrana hnuteľných i nehnuteľných vecí (domy, byty, chaty, vybavenie domácností, občianska zodpovednosť). Tento typ poistenia si platíte z dôvodu vyplatenia finančnej kompenzácie v prípade poškodenia majetku, v opačnom prípade by vás taká rekonštrukcia domu po výbuchu či povodni vyšla poriadne draho! A to snáď nechce nikto, no nie? Inými slovami by sa dalo povedať, že majetkové poistenie je akousi „istotou“ a ochranou investícií vložených do hnuteľností i nehnuteľností, na ktorú by sme v žiadnom prípade nemali zabudnúť!

Poistenie pomáha!

Áno, skutočne je to tak. Inými slovami by sa dalo povedať, že poistenie je „živý organizmus“, ktorý sa neustále vyvíja. Každý rok by sme mu mali venovať pozornosť a zvážiť, či máme dobre pokryté svoje životné riziká a ak nie, je dôležité poistenie týmto skutočnostiam maximálne prispôsobiť. Poistenie má jednoducho pomáhať, nie nás finančne vyčerpávať. Ak sa vám zdá byť cena poistného príliš vysoká, neváhajte a porovnajte ju s cenami poistného ostatných spoločností, resp. poisťovní. Online poistenie na Ergo.sk je nielen skvelé v tom, že ho môžete uzatvoriť prostredníctvom internetu, vybrať si presne typ poistenia, ktorý vyžadujete, ale tiež vás prekvapí výhodnou cenou poistného, ktorá je bezkonkurenčná na trhu! Že neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči.