Zoznámenie na internete? Prečo nie

0
2288

Dar reči je niečo, čo do vienka nedostane každý. Je to asi tak dobre, pretože cestovať vo verejnej doprave by bolo utrpením, keby všetci iba kecali a kecali. No tí, ktorí si svoje slová šetria, to majú so zoznamovaním sa ťažšie. Osudové zoznámenie vás môže stretnúť kdekoľvek – na ulici, v čakárni u lekára, v bare či na prechádzke v prírode. Dôležité je, aby ste mu išli naproti. Patríte k tým, ktorým sa vždy zaviaže jazyk a miesto rozumnej vety z vás vyjde iba zmätočný zhluk slov?

Skúste online zoznamku

Nemusíte sa trápiť, aj vy niekoho spoznáte, niekoho s kým si budete rozumieť a bude mať pochopenie aj pre vaše zmätočné zhluky slov. Navštívte online zoznamku, je rok 2015 a reči o tom, že tam nájdete iba beznádejné prípady, si ostatní môžu strčiť za klobúk. Mnoho manželských párov by vám to potvrdilo, dokonca šťastných manželských párov. Online prostredie vám umožní byť uvoľneným, nezmätkovať a všetko si dobre premyslieť, takže už žiadne náhodné zhluky slov. Aké sú výhody internetovej zoznamky?

Výhody zoznamovania sa na internete

Hlavnou výhodou je, že ste v pohodlí domova, uvoľnený a môžete si aj 5-krát skontrolovať, čo ste napísali ešte predtým, ako to odošlete. Ďalšou výhodou je, že si môžete vyfiltrovať ľudí, o ktorých máte záujem – pohlavie, vek, mesto, záľuby či vzhľad. Takto viete, že sa prihovoríte niekomu, kto sa vám páči a máte niečo spoločné. Veľkou výhodou je, že nemusíte hľadať trápne výhovorky na to, aby ste niekomu povedali, že nemáte záujem, jednoducho stlačíte krížik v pravom hornom rohu okna a je po probléme. Okrem toho existujú rôzne miestnosti ako erotická zoznamka, zoznamka pre slobodné mamičky, pre kresťanov či pre seniorov. Takže už na začiatku viete, čo od tej-ktorej zoznamky môžete čakať a koho tam približne nájdete.

Nebojte sa skúsiť nové veci

Hovorí sa, že na internete na vás číha nebezpečenstvo, hlavne na internetových zoznamkách. To však rovnako čaká aj v skutočnom živote a na každom kroku, keby ste sa mali riadiť týmto pravidlom. Nebojte sa skúsiť nové veci. Nájdite si partnera online, máte veľkú šancu, že to dopadne viac ako dobre.

 

FOTO:  © muzhchil / Dollar Photo Club