Tantra pre ženy: Čo sa vďaka nej naučíte?

0
3532

Pod tantrickou masážou si možno mnohí predstavia erotické služby pre mužov, kedy hlavným cieľom je sexuálne vyvrcholenie. Cieľom tantra masáže však nie je orgazmus a rozhodne nie je určená iba pre mužov. Pravá tantrická masáž pre ženy ponúka niečo omnoho zaujímavejšie a zmyselnejšie ako by ponúkla obyčajná erotická masáž pre ženy.

Poznajte samú seba

Jemnosť a zmyselnosť dotykov od tantra masérky či maséra rozprúdi v tele nepoznané pocity a energie. Skúsený masér vám dokáže pomôcť odhaliť zázračné miesta (body na tele), ktoré by ste inak bez pomoci tantrického učenia hľadali veľmi dlho. Vďaka tantra masáži si môžete v pokojnom prostredí všímať, čo vám robí dobre a nájsť tak cestu k sebe samej a lepšie spoznať vlastné telo.

Tantrická masáž pre ženy vás naučí, ako pracovať so svojou sexuálnou energiou a viac sa otvoriť vlastnej ženskosti. Nehovoriac o tom, že pôžitok z tantrickej masáže dokáže obohatiť váš život o dosiaľ nepoznanú rozkoš a priniesť uvoľnenie tela i mysle.

Ovládnite umenie tantry

Preneste umenie tantry do vlastnej spálne. Všetko, čo si odnesiete z tantra masáží môžete predstaviť aj vášmu partnerovi. Oboznámte ho s vašimi najcitlivejšími miestami a prepojte  aktivity, ktoré vám predstavil skúsený masér aj v súkromí spálne.

Ak si však želáte, aby bol pôžitok skutočne silný a vzájomný, mali by ste predstaviť tantru aj vášmu partnerovi. V prípade, že sa ešte necítite byť bohyňou tantry a masírovať partnera sama, nič sa nedeje. Tantra salóny majú v ponuke aj masáž pre páry. Pri párovej tantra masáži si nebudete príjemné pocity spôsobovať vzájomne, no o pocity slasti a vzrušenia sa podelíte spoločne. Sexuálna energia tak nebude prúdiť vo vašich telách len individuálne, ale zaplaví celú miestnosť.

Ak vezmete partnera na tantra masáž so sebou, na spoločný zážitok, ktorý ste spolu absolvovali tak ľahko nezabudnete. Po tejto skúsenosti budete mnohonásobne viac pociťovať energiu, ktorá medzi vami prúdi a obaja sa naladíte na rovnakú vlnu. Je veľmi pravdepodobné, že váš sexuálny život naberie nový rozmer.