Erotická masáž je riešením na jarnú únavu

0
2207

Tantra je základom novej ľudskej bytosti, vedeckým aj duševným, milostným aj meditatívnym, hlbokým aj sexuálnym, ktorý svojou energiou dopomáha vytvoriť život blízky raju na Zemi.“  Osho

Prechod zo zimy na jarné obdobie môže byť pre mnohých z nás náročným procesom. Máme pocit stále vyššej a vyššej záťaže z práce, v domácnosti, v záhrade. Náš organizmus sa stále viac vyčerpáva a na nás padá už klasická “jarná únava”.

Tantrická masáž bola už od pradávna používaná na fyzickú ale aj duševnú očistu človeka. Jej meditatívny charakter odbúrava negatívne myšlienky a tým telo zbavuje stresu a únavy. Dôležitý je aj výber salónu. Chcete mať predsa istotu, že sa stretnete s profesionálnym tímom masérov a vo vkusnom prostredí. Vyskúšať môžete napríklad salón Tantra Diamond v centre Bratislavy.

Duševná očista

Základným benefitom okrem fyzického uvoľnenia tela pri erotickej masáži je uvoľnenie psychické. Práve stres, napätie a nervozita sú tým najčastejším zdrojom, prečo sa cítime vyčerpaný a bez energie. Tantrická masérka, či masér dokážu tieto negatívne pocity odstrániť z nášho tela a mysle a navodia nám pocit pokoja.

Aj pre človeka, pred tým bez skúseností s tantrickými masážami, je určite vhodné vyskúšať tantru ako jednu z ciest k uvoľneniu. Druhov masáží je však mnoho, preto je dobré sa s nimi najprv oboznámiť  a vybrať si správne.

Classic Tantra

Classic Tantra je tou najzákladnejšou tantrickou masážou, ktorá je v ponuke. Je najvhodnejšou pre ešte neskúsených ľudí, ktorí by tantrické umenie chceli okúsiť na vlastnej koži. Masérky, či maséri vám pri tomto type erotickej masáže pomôžu uvoľniť sa a odbúrať prvotné zábrany. Pocit uvoľnenia, ktorý na konci nastáva je neopakovateľný a oslobodzujúci.

Masáž pre Ženy a Body tantra

Ďalšou z možností môže byť erotická masáž špeciálne pre ženy, pri ktorej sa masér zameriava na uvoľnenie a navodenie hlbokej relaxácie. Ženy často potrebujú hlbšiu dôveru a dlhší čas na odovzdanie sa skutočnému pôžitku, o čo sa snaží práve tento typ masáže. Body Tantra je zameraná už na obe pohlavia a jedná sa o intímnejšie dotyky, ktoré zahrejú vaše srdce.