Kalendár z vlastných fotiek a potlač hrnčekov

0
1603

Vylepšite si pracovňu alebo kanceláriu vlastnými fotkami!

Je dôležité mať kontakt so svojimi blízkymi. Rovnako dôležité sú aj spomienky na príjemné momenty prežité s rodinou a priateľmi. Fotky v albume alebo na stole v rámiku na fotky sú fajn, ale existujú aj iné možnosti.

Fotku môžete mať aj na hrnčeku

Predstavte si, že popíjate v práci kávu alebo čaj z hrnčeka, na ktorom je fotka vašich ratolestí alebo spoločná fotka s vašimi priateľmi. Aj keď bude len položený na stole vždy budete mať pri sebe svojich najbližších aspoň na fotografii. Okrem fotky môže byť na hrnčeku ľubovoľný text.

Dokonca sa nemusíte uspokojiť len s jednou fotkou, ich počet je prakticky neobmedzený. Ide len o to, koľko sa ich na šálku zmestí. Hrnček s vlastnou potlačou je  aj pekný darček. Okrem klasického hrnčeka je možné urobiť potlač aj na krígeľ alebo hrnček s uškom v tvare zvierat. Jednoducho je to maličkosť, ktorá poteší deti aj dospelých.

Kancelária sa nezaobíde bez kalendára

Pracovný stôl si priam pýta kalendár, v ktorom budú zaznačené všetky dôležité udalosti. Napriek tomu, že máme možnosť nastaviť si pripomienku v smartphone a v rôznych užitočných aplikáciách, kalendáre sú stále skvelými pomocníkmi. Predsa len je dobré, ak máme dôležité termíny stále pred očami. Je ta menšia šanca, že na ne zabudneme.

Stolný kalendár ale nemusíte len kúpiť v supermarkete. Môžete si ho nechať vyrobiť a miesto obrázkov prírody alebo zvieratiek môžete mať svoje fotky. Kalendár s vlastnými fotkami je praktická ale aj pekná súčasť pracovne alebo kancelárie. Niekto má radšej stolný kalendár a niekto zasa na zavesenie. Fotografie sa dajú vytlačiť na rôzne typy kalendárov a tak si môžete vybrať taký, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Originálny kalendár je aj skvelý darček napríklad na Vianoce pre rodinu alebo priateľov.