Hľadáte spôsoby, ako zaujať nových zákazníkov? Pomôže veľkoplošná tlač!

0
1578

Ak chcete, aby sa z vašej firmy stala skutočne veľká prosperujúca spoločnosť, musíte rozmýšľať veľkolepo. A to najmä v oblasti reklamy. Ako vám s propagáciou firmy pomôže veľkoplošná tlač?

Billboardy, bigboardy a megaboardy patria už odjakživa medzi najúčinnejšie spôsoby offline propagácie. Sú veľké, takže pozornosti okolia nemôžu uniknúť a ak si zvolíte billboard na vhodnom mieste, denne môže osloviť aj niekoľko desiatok tisíc ľudí. Pri hľadaní dobrého billboardu je dôležité vybrať lokalitu, v ktorej sa pohybujú vaši potenciálni zákazníci. Ak predávate luxusné šperky, umiestniť billboard do najchudobnejšej časti mesta pravdepodobne neprinesie želaný efekt. Snáď ešte dôležitejšia je však samotná potlač billboardu. Ak zvolíte atraktívnu tlač, aj menší billboard dokáže zaujať viac ľudí ako veľký. Veľkoplošná tlač by tak mala byť vytvorená profesionálmi, aby skvele vyzerala a zároveň bola aj dostatočne kvalitná. No nie je to len o billboardoch. Veľkoformátová tlač a offline reklama môže mať mnoho zaujímavých podôb.

Od auta po billboard

Pri zariaďovaní offline reklamy firmy je dobré skombinovať viacero riešení. To, ktoré z nich budú najvhodnejšie pre vás, je už len na vašej preferencii. Najdrahšími a najväčšími podobami offline reklamy sú megaboardy, bigboardy, billboardy a wallboardy. Treba však podotknúť, že ich ceny sú výrazne nižšie, ako boli pred niekoľkými rokmi. Aj veľké offline reklamy si tak môžu dovoliť pokojne aj menšie firmy s menšími rozpočtami. Medzi priestorovo menšie riešenia patria citylighty, shopboardy, prípadne auto polepy, teda car wrap. Práve car wrap je zaujímavý spôsob propagácie firmy, takáto reklama je totiž dynamická a oslovuje ľudí všade, kde sa dané auto pohne.

Ak vás veľkoformátová tlač zaujala a hľadáte kvalitnú firmu, ktorá by vám vašu reklamu vyrobila na kľúč, odporúčame Ravafol. Odborníci Ravafol sa postarajú o celý proces tvorby reklamy za dostupné ceny a následne vám ju v prípade záujmu aj namontujú. Je to skutočne jednoduché!