Biela, červená, ale i ružová. Viete, aká môže byť tantrická masáž?

0
1929

Tantrická masáž je tu s nami už stovky rokov. Aj preto stihla zažiť kopu zmien a premien. V dnešnej dobe ju nájdete v množstve odtieňov a je len na vás, akú formu si obľúbite. Poďme sa na jednotlivé typy pozrieť bližšie.

Nevinná biela tantrická masáž

Biela tantrická masáž sa zameriava na vaše duchovno. Podporuje jeho rast a vedie k očiste vášho tela i mysle. Väčšinou je vedená učiteľom, ktorý vás sprevádza celkovým procesom. K oslobodeniu duše dochádza aj vďaka používaniu mnohých prvkov jogy. Stretnete sa s meditáciou, rôznymi dýchacími technikami, hudbou či tradičnými polohami. Dôležité je, že táto forma tantry nemá nič spoločné so sexom. Avšak, stále zdôrazňuje dôležitosť tela a jeho sexuálnych energií.

Červená tantra vás rozvášni

Ako protiklad k nevinnej bielej tantra masáži existuje červená, ktorá poukazuje na zjednotenie ženy a muža. Klasická erotická masáž má s červenou tantrou tiež mnoho spoločného, no neposkytne vám taký pôžitok, ako tantra. Po objavení červenej tantry ju budete dozaista praktizovať so svojím partnerom. Prináša nám tzv. “tantrický sex”. Pri ňom je nevyhnutné zahodiť všetky zábrany – hanblivosť či strach. Cieľom je, aby ste v momente orgazmu dosiahli prepojenie všetkých sexuálnych energií. Proces môže obsahovať aj prvky ako meditácia či rôzne rituály, ktoré sú však vysoko provokačné. Dráždite a útočíte na všetky svoje zmysly.

Ružová tantra masáž ako zlatá stredná cesta

Ružová je kombinácia bielej a červenej. To platí i v tantre. Praktizovať ju môžete osamote v podobe meditácií a duchovných cvičení. No v iných momentoch sa vám zíde i partner. Hoci budete spolu meditovať a pracovať s vašimi sexuálnymi energiami, k sexu v ružovej tantre nedochádza. Sústreďuje sa na podporu srdcovej čakry a zveľaďuje spoločnú lásku. Cieľom je prepojenie na vyššom leveli, než sexuálnom. Dôraz kladie na energiu života a uvedomelého bytia. Zvýšená kvalita vnímania samého seba sa neskôr odzrkadlí nielen v bežnom, ale aj vo vašom sexuálnom živote.

Či už sa rozhodnete pre bielu, červenú alebo ružovú tantrickú masáž, je to na vás. Nezabúdajte však, že je priam nevyhnutné si vybrať kvalitný tantrický salón. Bratislava je ideálnym miestom, keďže ponúka nespočet možností, no aj tak si dajte na výbere záležať. Spojenie erotická masáž Bratislava totiž nie vždy zaručuje kvalitný tantra zážitok. Vždy si prečítajte podrobnosti o salóne a jeho maséroch.