Získajte AWS certifikáciu priamo na Slovensku 

0
1023
Ako získať AWS certifikáciu na Slovensku
Ako získať AWS certifikáciu na Slovensku

Amazon patrí medzi najväčšie spoločnosti na svete. Kým pre bežného užívateľa je spôsobom, ako sa dostať k tovaru, pre skúseného IT-čkára je to platforma, ktorá ponúka cloudové služby a API pre široké množstvo užívateľov.

Práve preto patria držitelia Amazon Web Services Certification medzi najhorúcejších kandidátov na zamestnanie či povýšenie.

Na koho sa obrátiť, ak máte záujem o AWS Certification? 

Najspoľahlivejším školiteľom na Slovensku je spoločnosť ALEF Training. Tá dokáže poskytnúť škálu odborných AWS kurzov, ktoré vám priblížia nástroje, infraštruktúru a oblasti, v ktorých sa môžete zdokonaliť.

V čom spočíva výhoda AWS? 

Okrem toho, že AWS sú flexibilné a zvládajú operačný systém podľa vášho výberu, vyznačujú sa aj efektivitou – platíte len za výpočtovú silu, úložisko, či zdroje, ktoré využívate, a to bez dlhodobých záväzkov.

Na certifikovaných IT kurzoch, ktoré vás pripravia na získanie AWS Certification, sa naučíte, ako používať nástroje AWS CodeArtifact, AWS CodeCommit, AWS CodePipeline, AWS CodeBuild, AWS CodeDeploy, AWS CodeStar, AWS X-Ray alebo IDE-IDE Toolkits či AWS Cloud9.

Teória zlúčená s praxou 

Školitelia na kurze vás nehodia do vody bez toho, aby vás nenaučili plávať. Práve naopak – teoretické znalosti si môžete za ich pomoci precvičiť priamo na kurze, čím získate šancu klásť otázky a učiť sa z vlastných omylov.

Nečakajte na ďalšiu príležitosť a prihláste sa na kurz AWS Certification čo najskôr.