Zásnubný prsteň, ktorý neostane bez povšimnutia

0
1212

Konečne ste sa rozhodli svoju polovičku požiadať o ruku? Výborne! K tomu budete potrebovať nielen odvahu, ale v prvom rade zásnubný prsteň, ktorý bude znakom vašej lásky a vernosti. Pri výbere si všímajte v prvom rade štýl a celkové dizajnové prevedenie prstienku, ktorý by mal ladiť s osobnosťou obdarovanej osoby. Ako na to?

Štýl snubného prsteňa je dôležitý!

Pokiaľ si predstavujete prsteň s diamantom, ktorý bude žiariť a bude skutočne veľkolepý, možno budete musieť kvôli cene tento výber ešte zvážiť. Na trhu dnes nájdeme množstvo nádherných a kvalitných prsteňov, ktoré zaujmú už na prvý pohľad! V prvom rade si ujasnite štýl, ktorý sa bude páčiť vám a vašej polovičke. Tí, ktorí sú zástancami klasiky, zvolia pravdepodobne lesklé materiály, avšak stále viac a viac obľúbené sú matné povrchy, dokonca až vybrúsené, ktoré môžu na prvý pohľad vyzerať ako poškodené. Výhodou je, že dnes je možné vyrobiť zásnubné prstene presne na mieru, prípadne si dať vygravírovať iniciálky či určitú symboliku. Snubné prstene môžu byť tenké, avšak aj masívne, čo samozrejme záleží na osobitnom štýle nositeľky. Práve preto je dôležité zvážiť aj to, či sa hodí k životnému štýlu, spôsobu obliekania či ďalším šperkom vašej vyvolenej.

Na detailoch záleží!

Mnoho žien uprednostňujete drobný kamienok Swarovski v strede prsteňa, prípadne po celom obvode, čo pôsobí veľmi pekne a nadčasovo. Avšak súčasné snubné prstene vynikajú vďaka svojej jednoduchosti a čistote, a práve preto nespravíte krok vedľa, ak zvolíte hladký zásnubný prsteň. Treba si totiž uvedomiť, že snubný prsteň bude vaša polovička nosiť po celý život, čiže by mal byť ľahko kombinovateľný a univerzálny zároveň. Biele, žlté či ružové zlato s diamantom, zirkónmi alebo farebnými kameňmi – vyberte si aj vy zo širokej ponuky zásnubných prsteňov, ktoré ponúka klenotníctvo Egne.