Vyberáte si vstavanú skriňu? Na toto by ste nemali zabudnúť.

0
3117

Zriaďujete si nový byt alebo dom a rozmýšľate nad úložným priestorom? Veľmi dobrým tipom je výber vstavanej skrine, ktorá je pri získavaní úložného priestoru tou najlepšou voľbou. Nie je však vstavaná skriňa ako vstavaná skriňa. Ak si chcete vybrať tú pravú s ktorou budete spokojní ešte veľmi dlhú dobu, musíte dbať najmä na to, aby ste si na jej výbere dali záležať.

Všímajte si materiál

Pri jej voľbe si všímajte materiál a jeho prepracovanie. Väčšina vstavaných skríň pôsobí navonok veľmi lukratívne a luxusne, ak si ju však pozriete zblízka, zistíte, že má veľa nedostatkov. Ak ste si tú pravú ešte nevybrali a rozmýšľate nad jej návrhom, uistite sa, že predajca ktorého chcete osloviť ponúka vhodné materiály,  ktoré sú overené kvalitou .

Použijte meter

Pred samotnou kúpou vstavanej skrine si najprv nájdite vhodné miesto pre jej umiestnenie. Najvhodnejšie je umiestniť ju niekde, kde sa priestor nevyužíva . Práve takýto priestor je vhodný na takéto riešenie. To čo musíte spraviť, je vziať si do ruky meter a premerať veľkosť priestoru,  kde ju chcete umiestniť. Znamená to, že premeriate nielen šírku steny ale aj jej výšku.

Obľúbené šatníky

V kurze sú takisto šatníky. Práve tie si obľubujú predovšetkým zástankyne poriadku a dosatočne voľného priestoru. Šatník do vášho domova vnesie vzdušnosť a navyše eleganciu. Veci v ňom nájdete prehľadne a systematicky, čo oceníme hlavne my ženy.

Veľmi populárne sú takisto zrkadlá. Kombinácia vstavanej skrine a zrkadla vnáša do obidlia otvorenosť a priestor opticky zväčšuje. Súčastní predajcovia navyše ponúkajú rôzne farebné prevedenia ktoré váš domov navyše krásne podčiarknu a osviežia. Vstavané skrine sa tak stávajú nielen úložným priestorom,  ale aj dekoratívnym doplnkom