Pomocníci nielen na stavbu, ale aj na farmy: kde si zaobstarať kvalitné poľnohospodárske stroje?

0
901
Pomocníci nielen na stavbu, ale aj na farmy: kde si zaobstarať kvalitné poľnohospodárske stroje?

Nielen stavebné, ale aj poľnohospodárske stroje dostávajú po zime zelenú. Jar je tu a s ňou aj práce na farme či záhrade. Kde si zaobstarať pomocníkov? A čo môžete očakávať od vybraných strojov?

Poľnohospodárske stroje na každú farmu

Práce na farme sú veľmi náročné. Práve preto si vyžadujú poľnohospodárske stroje, ktoré sú na to stavané. Takéto nároky spĺňa práve značka CAT. Medzi výkonnými, odolnými a spoľahlivými strojmi pre rastlinnú i živočíšnu výrobu si môžete vybrať napríklad šmykom riadené nakladače pre väčšinu prác na farme, čelné lopatové nakladače do ťažkých podmienok živočíšnej výroby či teleskopické manipulátory mimoriadne obratné a pohyblivé v teréne.

Pre rastlinnú i živočíšnu výrobu, pre veľkých i malých farmárov

Či už sa venujete skôr pestovaniu plodín, alebo chovu ošípaných či hovädzieho dobytka, tieto stroje sa pre vás stanú nepostrádateľnými pomocníkmi. Najmä ak je vaša farma rozľahlejšia a venujete sa tejto činnosti vo veľkom. No ani malí farmári nepohrdnú jedným – dvoma pomocníkmi na kolesách. Zefektívniť si prácu a výrobu sa vždy hodí.

Minibager aj elektrocentrála

Pokiaľ hľadáte aj stroje na iné práce, prípadne niečo univerzálne, ako napríklad minibager, alebo si potrebujete zabezpečiť záložný zdroj energie (elektrocentrála), navštívte predajňu a požičovňu stavebných, cestných, poľnohospodárskych strojov a príslušenstva Zeppelin. Nájdete tu všetko, na čo si len zmyslíte, že by sa vám zišlo. Tak nech už vás čakajú akékoľvek práce, predajňa a požičovňa Zeppelin vám pomôže.