KTORÉ PNEUMATIKY SÚ ZÁRUKOU NEMECKEJ KVALITY?

0
1356

Trh pneumatík je široký a ak chcete mať istotu výberu z toho najlepšieho, čo máte v súčasnosti k dispozícii, stavte na odporúčané a rokmi overené značky. Jednu z nich vám teraz predstavíme a uvedieme, v čom spočívajú jej prednosti.

Z čoho pri výbere vychádzať a aké pneumatiky sú odporúčané

Pri voľbe pneumatík pre váš automobil sa môžete obrátiť na viaceré zdroje. K tým najspoľahlivejším patria testy pneumatík, ktoré rok čo rok realizujú popredné špecializované inštitúcie aj uznávané motoristické časopisy. Podobné testovanie sa zakladá na hodnotení pneumatík podľa rôznych aspektov, ako je napríklad ovládateľnosť, hlučnosť, brzdy či valivý odpor. Ohľad sa berie tiež na všestrannosť pneumatík, ktoré by mali byť použiteľné na rôznych povrchoch vozoviek. Preto sa tieto testy vykonávajú nielen na suchej, ale aj mokrej a zasneženej vozovke, vďaka čomu poskytujú kompletnejšie, presnejšie a dôveryhodnejšie informácie.

V jednotlivých testoch sa pravidelne umiestňujú na popredných priečkach pneumatiky Continental, ktoré odborníci označujú za veľmi odporúčané. Nemecký koncern pôsobiaci v meste Hannover sa výrobe pneumatík venuje už od konca 19. storočia a aj v súčasnej dobe radíme pneumatiky z jeho produkcie k tým najpredávanejším tak v kategórií osobných automobilov, ako aj úžitkových a SUV vozidiel. Tajomstvo jeho obľuby spočíva v použití patentovaných a inovatívnych technológií aj komplexnej produkcii automobilových komponentov, ktorá zaručuje profesionálne a vysoko kvalitné produkty.

Pneumatiky, z ktorých si vyberie každý motorista

Značka Continental vám dáva k dispozícii pneumatiky so širokým spektrom použitia, ako sú univerzálne a celoročné pneumatiky. Spomedzi jej letných pneumatík sú najobľúbenejšou voľbou dezény ContiSportContact 5, ContiPremiumContact 5 a najnovšie tiež SportContact 6. Zimné pneumatiky zastupujú napríklad dezény WinterContact TS850 P alebo ContiWinterContact TS850. Práve tieto modely si vyslúžili vysoký stupeň hodnotenia pri pravidelnom testovaní renomovaných profesionálov a môžeme ich tak považovať za jedny z najlepších pneumatík, aké sú momentálne na trhu zimných pneumatík k dispozícii.