KOMFORT S BIDETOVOU SPRŠKOU AJ U VÁS DOMA

0
1432
KOMFORT S BIDETOVOU SPRŠKOU AJ U VÁS DOMA

Presvedčte sa o tom, že pohodlie, s ktorým sa spája používanie bidetových spršiek je skutočne na nezaplatenie a vyskúšajte tento moderný a čoraz používanejší prvok aj vo vašej kúpeľni. Ako vám potvrdia nasledujúce riadky, skutočne stojí za to.

Pohodlie, na ktoré nedáte dopustiť

Zabudnite na nepríjemné dráždenie klasickým toaletným papierom a doprajte si namiesto neho dlhodobý pocit sviežosti a čistoty. Presne ten vám ponúkajú moderné bidetové spršky, ktoré sa vyznačujú jednoduchou montážou aj obsluhou. Ich hlavnou funkciou je umytie intímnych partií po použití toalety čistou vodou, kde si môžete vybrať medzi napojením na prívod teplej alebo studenej vody ten typ, ktorý vám viac vyhovuje. Popri komforte a príjemnom pocite vám zároveň sprška zabezpečí precíznejšiu hygienu, keďže vás zbaví nečistôt a nechcených baktérií omnoho efektívnejšie než toaletný papier. Prúd vody nevyvoláva na pokožku tlak ani drsné trenie a nie je tak bolestivý, čo sa pri papieri obzvlášť u osôb s hemoroidmi rozhodne nedá povedať.

Vďaka praktickému a do najmenších detailov prepracovanému dizajnu si bidetové sprchové hlavice spolu s ostatným príslušenstvom nevyžadujú veľa miesta a dajú sa tak inštalovať aj v kúpeľniach menších respektíve obmedzených rozmerov. Ide tak o cenovo nenáročné zariadenie, ktoré môžete prispôsobiť vašim potrebám a poskladať si váš vlastný set, priam stvorený pre kúpeľňu vo vašej domácnosti. Stačí, ak si zvolíte prívod teplej alebo studenej vody, vyberiete tú bidetovú spršku, ktorá sa vám najviac pozdáva a na záver ju doplníte o podomietkovú batériu respektíve rozdeľovač vody.

S bidetom máte o starosť menej

V praxi sa s používaním bidetov stretávame stále častejšie, keďže čoraz viac zákazníkov začína oceňovať ich nespochybniteľné prednosti. Bidety sú obzvlášť praktické pre dámsku osobnú hygienu, keďže je pri nich znížená hrozba vzniku nepríjemných infekcií a iných zdravotných problémov a to tak počas menštruácie, ako aj v čase tehotenstva alebo po pôrode. V neposlednom rade používaním bidetu ušetríte toaletný papier, s čím sa z dlhodobého hľadiska spájajú menšie náklady aj obmedzenie spotreby zdrojov. Bidet tak možno považovať za ekologickejšiu voľbu pre našu planétu.