Darujte svojim známym poukážku na netradičný zážitok

0
1062

Došli vám všetky originálne nápady na darčeky? Kozmetika, sladkosti, kvetiny síce potešia, no ak ich dostávame od tých istých osôb rok čo rok, sme ukrátení o prekvapenie. Nerobme to preto ani druhým a radšej im darujme netradičný zážitkový darček, ktorý zo spomienok nikdy nevymizne.

Darčekové poukazy pre všetky povahy

Môžeme našim drahým darovať výlet do luxusného wellness centra alebo poukážku do salóna krásy, ak však nie sú zvyknutí podobné zariadenia navštevovať bežne, pravdepodobne poukážku za niečo vymenia alebo jednoducho zapadne prachom. Existujú ale darčekové poukazy, ktoré vám určite nikto „neotrieska o hlavu“, pretože všetci sme dušou stále deťmi. Radi sa zabávame, niečomu novému sa priučíme, ale aj sa radi bojíme, a to nie len pri sledovaní hororov v kine či na búrlivom kolotoči v lunaparku.

Netradičný spôsob, ako druhému povedať, že ho máme radi, je napríklad poslať ho s partiou priateľov do niektorej z množstva escape rooms (únikových miestností). Toto je hra, ktorá baví všetky vekové kategórie, no určite aj povahy, pretože každý si v jej princípoch nájde niečo, čo ho zaujme. Kým jedni vyhľadávajú napätie a strach, druhým ide o to, aby si vyskúšali svoju dedukciu a logické myslenie. Darčekové poukazy sa dajú venovať ku konkrétnej hre, ale existujú aj univerzálne, ktoré príjemcovi daru poskytnú možnosť výberu.

Daruj zážitok v podobe prekonania escape rooms

Keď už sme precestovali všelijaké krajiny, okúsili rôzne jedlá a nápoje či módne štýly, ešte nám ostáva zahrať si escape hru, aby sme si jedného dňa mohli povedať, že sme vyskúšali naozaj všetko. Spravte túto radosť aj druhým a darujte im zážitok, ktorý si budú chcieť zopakovať. Myslíte si, že vaša kolegyňa, švagriná či kamarátka z čias štúdií pokrčí nad vstupenkou do escape room nosom? Sme tvory zvedavé a vďaka tejto vlastnosti sú darčekové poukazy do escape rooms strelou do čierneho. Stačí dobrá partia priateľov a z nudného víkendu či večera sa stane neprekonateľný zážitok.

Prečo staviť na escape rooms

Únikové hry patria v súčasnosti k obľúbeným spôsobom, ako sa zregenerovať po náročnom pracovnom týždni či v stresovom období. Na chvíľu vypnúť a predstierať, že sme súčasťou televízneho trileru, nás bezpochyby zbaví všetkých starostí a stereotypu. Hľadanie indícií a cesty von z uzamknutej miestnosti, domu či autobusu, sa dokáže postarať o množstvo zábavy. Dar v podobe zážitku zároveň môže predstavovať spôsob, ako druhú osobu lepšie spoznať, preto je len dobré, že aj na tento druh zábavy si vieme zaobstarať darčekové poukazy.