Vybavenie skladových priestorov

0
1757

Zariadenie skladu robí vrásky takmer každému podnikateľovi. Ako si efektívne zariadiť sklad? Otázka, na ktorú je ťažká odpoveď. Jediné, čo vám môžeme poradiť, je možnosť spolupráce s Jungheinrich. Vďaka Jungheinrich si zariadite sklad podľa stanovených noriem.

Chcete mať bezpečne zariadený sklad? Chcete mať istotu, že žiadnemu zamestnancovi pracujúcemu v sklade sa nič nestane? Spoliehajte sa na služby od Jungheinrich.

Regálový systém 

Ak chcete ušetriť viac ako 90% regálových uličiek, tak v tom prípade by ste sa mali prikloniť k možnosti zaobstarania dobrého pojazdného regálového systému. Tieto regálové systémy pozostávajú z kvalitných regálov, ktoré sú namontované na pohyblivých podstavcoch. Jednoducho ak sa budete potrebovať dostať ku konkrétnemu produktu, budete si musieť najskôr zopár regálov pomocou diaľkového ovládania presunúť. Regále vám vytvoria chodbičku, vďaka ktorej sa dostanete k požadovanému produktu. Výkonný regálový systém, ktorý vám ušetrí čas a energiu.

Treba mať však prehľad o produktoch v sklade, nemyslíte?

Skladové regály

Nechajte si vytvoriť systém, v ktorom budete mať prehľad. Potrebujete sa v tej a tej minúte dostať rýchlo ku konkrétnemu výrobku/ materiálu? Dostaňte sa! Šikovný tím od Jungheinrich vám vytvorí najlepšie riešenie ako skladovať jednotlivé produkty. Skladové regály na mieru sú najspoľahlivejšie. Prečo by ste sa teda nemali obracať na Jungheinrich, ktorý vybavil už veľké množstvo skladových priestorov?

Nenechajte polihovať tovar po sklade

Ak sme vás ešte nepresvedčili o spolupráci s Jungheinrich, tak sa ešte na chvíľu pri nás zastavte. Položte si jednoduchú otázku. Spýtajte sa sami seba, či sa vám oplatí nechať polihovať materiál alebo výrobky po sklade. Chceli by ste mať na sklade neporiadok? Myslíte si, že medzi vybavenie skladu nepatria regály a regálové systémy? Veríme, že sa spolupráci so spoločnosťou Jungheinrich nebudete vyhýbať. Práve oni vám zabezpečia bezpečné regále do skladu.