Voľba kancelárie ovplyvňuje výkonnosť zamestnancov!

0
1440

Hľadáte aj vy vhodnú kanceláriu na prenájom? Určite mi dáte za pravdu, že podnikanie z domova po určitom čase už nestačí, a preto je potrebné nájsť miesto, kde budete môcť vykonávať vašu pracovnú činnosť naplno. Najvhodnejším riešením je prenajať si kancelárie a biznis centrum a zabezpečiť „papierovačky“ na jednom mieste, než behať z kaviarne domov a vkuse byť na nohách, no nie? Pochopiteľne, že výber nebude taký jednoduchý, keďže vybrať si z množstva ponúk, ktoré nájdeme na internete či v novinách, dá poriadne zabrať. Záleží pochopiteľne od mnohých aspektov, ktoré musíme poriadne zvážiť, a to predovšetkým cenu za prenájom, lokalitu, rozlohu priestorov, ale i celkový vzhľad či doplnky, ktoré sú nevyhnutnosťou každej kancelárie a komerčných priestorov.

Uľahčite si voľbu najlepšej kancelárie

Voľba najlepšej kancelárie si vyžaduje množstvo času, no našťastie existuje efektívna a bezplatná služba na internete, ktorá ušetrí váš čas. O čo ide? Vy si prostredníctvom Agenta vyberiete druh nehnuteľnosti (kancelárie, sklady), typ transakcie (prenájom, predaj), lokalitu, plochu, požadovanú cenu a štandardy, na základe ktorých bude vykonaný prieskum do 24 hodín profesionálnym tímom. Tím následne osloví inzerentov, ktorí sa môžu rozhodnúť, akému typu nehnuteľnosti dajú prednosť. Tak čo poviete, aj vy si uľahčíte hľadanie komerčných priestorov vďaka tomuto skvelému pomocníkovi?

Zapíšte sa do histórie pracovného prostredia

V dnešnej dobe sa nepochybne kladie obrovský dôraz na vnútorné prostredie kancelárií, požiadavky na zdravie a výkonnosť zamestnancov. Práve z tohto dôvodu je kvalita a rozvoj kancelárií štandardom mnohých slovenských kancelárií, čo v konečnom dôsledku predstavuje pre zamestnávateľov mimoriadnu konkurenčnú výhodu. Zasadačka roka je súťaž, ktorej cieľom je verejnosti predstaviť celkové firemné priestory, obdivovať a oceniť jednotlivé detaily a radu prvkov, ktoré majú veľký vplyv na zamestnancov, ale i potenciálnych klientov. Súťaž prinesie pre jednotlivé firmy dávku inšpirácie, kreativity, mediálnu pozornosť a najmä pozitívny image firemných priestorov, čo môže byť skvelou príležitosťou ako sa „zapísať“ do modernej histórie pracovného prostredia.

 

Obrázok: kancelarie.sk