Varte guláš s novou kotlíkovou súpravou

0
1861

Ste nadšencom varenia gulášu alebo kapustnice? V tom prípade by ste mali byť na tieto aktivity v exteriéri poriadne pripravený  a k dispozícii by ste mali mať to najlepšie vybavenie. Hoci je guláš typickým maďarským jedlom, pravidelne sa pripravuje aj v slovenských domácnostiach. Počas zimy rozvoniava v kuchyniach obydlí,  no v letných mesiacoch ho takmer každý pripravuje v prírode alebo na záhrade. Ak chcete mať ten najlepší guláš na svete, netreba k tomu len výborného kuchára, ale aj poriadny a kvalitný kotlík. Na výber máme niekoľko druhov materiálov a to nerez, smalt, liatinu a med. Každý jeden z nich je niečím výnimočný a má svoje výhody, preto záleží len na tom, ktorý materiál uprednostníte.

Aby nebolo varenie gulášu náročnou aktivitou, mali by ste mať k dispozícii kotlíkové súpravy, vďaka ktorým bude varenie príjemným zážitkom. Súčasťou takejto súpravy je kotlík s kotlinou, ktorý vám zaručí pohodlie pri varení vďaka vysokým nožičkám, ktoré si môžete nastaviť do ľubovoľnej výšky. Kotlina s kotlíkom je vhodná aj na cestovanie, nakoľko sa jednoducho demontuje, skladuje a taktiež prenáša. V prípade, že sa chystáte na stanovačku, festival alebo pobyt v prírode, kotlíkové sety budú vašim priateľom, ktorého sa nebudete chcieť za žiadnu cenu vzdať. Keďže sa dajú ľahko rozložiť, preprava v aute nebude náročná a zmestí sa vám aj do kufra. V dnešnej dobe si môžeme vyberať naozaj z veľkého množstva výrobkov, ktoré spĺňajú požiadavky každého človeka. Ak si chcete vybrať z tej najlepšej ponuky na trhu, navštívte eshop topkotliky.sk. Tento obchod má ako jediný k dispozícii ponuku teleskopických súprav, ktoré nikde inde nenájdete. Zaujímavosťou je, že kotliny z tohto eshopu sú upravované na Slovensku zručným remeselníkom, ktorý je známy svojou kvalitnou prácou a praktickými riešeniami.

Novinkou v tejto oblasti  exteriérového varenia je použitie paella panvice v kotline namiesto klasického kotlíka. Táto kombinácia vznikla spojením maďarskej a španielskej kuchyne, ktorej cieľom je rozšíriť možnosti využívania kotlíka a varenia v prírode. Po novom tak na záhrade môžete pripraviť nielen obľúbený guláš alebo kapustnicu, ale dokonca aj rôzne druhy mäsa, zeleniny alebo španielsku paellu. Rodinu a priateľov tak milo prekvapíte niečím, čo pravdepodobne doteraz nepoznali. Stereotypné varenie gulášu bude minulosťou a vaše rodinné akcie sa stanú ešte obľúbenejšími, ako boli doteraz.