Túžite sa v lete kúpať vo vlastnom bazéne? Je najvyšší čas začať plánovať

0
1280

Prečo by ste sa so svojím bazénom mali poponáhľať a už teraz, počas zimy, začať riešiť jeho realizáciu? Termín sa postupne zapĺňajú, preto je dobré zarezervovať si ten svoj čo najskôr.

Na koho staviť? Dbajte na kvalitného výrobcu. Najlepšie takého, ktorého skúsenosti hovoria jasnou rečou. Spoločnosť Albixon je na trhu už štvrťstoročie a spokojnosť tisícok klientov vás presvedčí, že najlepšie, čo pri výbere bazéna môžete urobiť, je nechať si bazén zrealizovať tímom týchto skúsených profesionálov. Ostatné je už na vašom výbere. V ponuke sú fóliové, keramické, prelivové či skimmerové bazény a taktiež bazény z materiálu ALBISTONE®. Neviete, ktorý si vybrať? Závisí od vašich požiadaviek, no dôležité tiež je, či chcete bazén zapustiť do zeme, alebo ho nechať čiastočne nad terénom. Výber materiálu, z ktorého bude zhotovený, je alfou omegou, určuje totiž životnosť vášho bazénu. Neunáhlite sa vo svojom rozhodovaní a premyslite si, ktorý typ bazénu bude pre vás tým pravým.

Aké typy záhradných bazénov sú najobľúbenejšie?

Ak je cena vašou hlavnou voľbou, najlacnejšie vás vyjdú nadzemné bazény. Avšak, nevydržia dlho a náklady na ich udržovanie a opravu, sa vám často vôbec neoplatia. Dobrým riešením je kúpa skimmerového bazénu, ktorý je zapustený a je ideálnym pre vonkajšiu inštaláciu. Ďalším plusom je, že sa vyrába z mimoriadne odolného materiálu, ktorého životnosť dosahuje 50 rokov. Je farebne stály, pevný a umožňuje zákazníkom vybrať si svoj bazén na mieru. Tiež si môžete vybrať aj železobetónový bazén, ktorého životnosť vás poteší, no príprava a obstarávacie náklady vás približne o polovicu drahšie ako pri skimmerových bazénoch. Trendy sú aj bazény s prelivovou hranou, zákazníci si nechávajú bazény vypláštiť aj ťažkou fóliou. Ak chcete najvyššiu kvalitu, stavte na bazény z revolučného materiálu ALBISTONE®. Ten nebledne, je odolný proti poškodeniu a tiež prekvapuje aj svojou tepelnou odolnosťou. Je mnoho dôvodov, prečo si za dodávateľa svojho bazéna vybrať ALBIXON, no tým hlavným je, že značka do výroby neustále zaraďuje

najmodernejšie trendy z oblasti techniky, bezpečnosti, ochrany životného prostredia a v neposlednom rade aj dizajnu. Výsledkom sú kvalitné produkty, ktoré robia z ALBIXON jednotku na trhu.