Trojkolky Can-Am  – v roku 2023 sa máte na čo tešiť!

0
1527
Trojkolky Can-Am  – v roku 2023 sa máte na čo tešiť!

Koncept spoločnosti BRP je o neustálych inováciách. Je tiež o tom, aby boli všetky divízie spoločnosti nie krok, ale dva kroky vpred pred ostatnými značkami. Preto sa aj v budúcom roku môžete tešiť na nové vylepšenia štvorkoliek, trojkoliek, vodných i snežných skútrov. Čo nové prinesie rok 2023 v oblasti ponuky trojkoliek? Odskúšané a obľúbené modely, ale s novými prvkami.

Can-Am Ryker v roku 2023

Tak ako sa neustále menia technické parametre pre štvorkolky, tak aj trojkolky Ryker prinesú niektoré vylepšenia. Sledujte však aj štvorkolky, pretože každá Can-Am štvorkolka je dokonalým strojom. Can-Am Ryker v roku 2023 bude vrcholom v oblasti dizajnu. K tomuto modelu pribudli nové vymeniteľné panely a vylepšený bol tiež komfort pre jazdca. Ide napríklad o vyhrievané riadidlá či vyvýšenú opierku pre jazdca. V stroji opäť nájdete automatickú prevodovku twist-and-go, ale s mnohými vylepšeniami. Pre milovníkov rýchlej jazdy sú určené režimy pre športový a pretekársky štýl jazdy.

Can-Am Spyder F3 v roku 2023

A čo pavúk na cestách Spyder F3, bude sa vám páčiť v novom šate? O niečo viac futuristicky vyzerajúci, o niečo viac robustný, taký je Spyder F3 v roku 2023. Samozrejme, že konštruktéri mysleli aj na jazdca, ktorý si dokáže nastaviť sedadlo sám podľa svojej telesnej konštrukcie. Nič vám nebude brániť v tom, aby ste sa na cestách cítili slobodne a v očiach ostatných motoristov vyzerali ako kráľ diaľnic. S radosťou si so sebou zoberte aj svoju kráľovnú. Vylepšené bolo sedadlo pre spolujazdcazväčšený objem ukladacieho zadného boxu.

Can-Am Spyder RT v roku 2023

V roku 2023 si naplánujte poriadne dlhú cestu. Na velikánovi Can-Am Spyder RT budete chcieť prebádať nové miesta a vychutnávať si riadenie počas celého dňa. Nové, ergonomické sedenie vyčalúnené s adaptívnou penou vás priam priklincuje do sedadla trojkolky Can-Am Spyder RT. Perfektne budete vidieť na nekonečnú cestu pred vami aj počas noci, keďže klasické svetlomety boli vymenené za LED. Pribaľte si so sebou všetko potrebné a pokojne tiež nepotrebné maličkosti. Zväčšené úložné priestory v zadnej i bočných častiach stroja unesú všetko, čo na cestovanie potrebujete. Okrem sedenia boli vynovené aj stúpačky a kolesá. K tradičným farbám tohto modelu trojkolky pribudli metalická petrolejová a zelená.