Strešné boxy Northline – spoľahnite sa na silnú značku

0
181
Strešné boxy Northline - spoľahnite sa na silnú značku
Strešné boxy Northline - spoľahnite sa na silnú značku

Chystáte sa na dovolenku autom? Máte veľa kufrov a neviete, kam ich uložiť? Kúpte si strešný box. Ide o príslušenstvo, ktoré dokáže zvýšiť kapacitu batožinového priestoru o niekoľko sto litrov. Medzi najprestížnejšie a najkvalitnejšie patria strešné boxy Northline.

Strešný box – jedinečná pomôcka na cesty

Strešný box je skvelým riešením pre tých, ktorí potrebujú extra úložný priestor pre batožinu, náradie alebo športové potreby. Či už ide o dovolenku, výlet do hôr, alebo len o prepravu objemných predmetov, strešný box vám pomôže prepraviť všetko, čo potrebujete, pohodlne a bezpečne.

Ak sa rozhodnete pre strešné boxy Northline, rozhodnete sa pre kvalitu, akú majú napríklad pneumatiky kormoran. Boxy Northline sa vyznačujú týmito benefitmi:

  • Strešné boxy Northline sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú odolné voči poveternostným vplyvom.
  • Vďaka aerodynamickému dizajnu strešné boxy Northline minimalizujú hluk a odpor vzduchu, čím znižujú spotrebu paliva.
  • Strešné boxy Northline sa dajú jednoducho namontovať a demontovať bez potreby náradia.
  • Strešné boxy Northline sú vybavené centrálnym zámkom a bezpečnostnými pásmi, ktoré zaistia bezpečnosť vašej batožiny.
  • Northline ponúka širokú škálu strešných boxov v rôznych veľkostiach a dizajnoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Kto využije strešné boxy

Strešné boxy sa zídu každému, kto potrebuje zvýšiť objem úložného priestoru vo vozidle. Je ich možné namontovať na všetky typy vozidiel s hagusmi resp. nosičmi. Najčastejšie využívajú strešné boxy Northline rodiny s deťmi, ktoré potrebujú prepravovať veľa batožiny ako sú kočíky, autosedačky, hračky a oblečenie. Strešný box poskytne dostatok priestoru pre všetko, čo sa vám na dovolenke zíde. Na dennej báze sa budú boxy hodiť aj športovcom, ktorí sa pravidelne venujú športovaniu mimo mesta. V boxe sa dajú previesť lyže, snowboardy alebo golfové palice. Strešný box je ideálnym riešením, ako prepraviť svoje vybavenie pohodlne a bez rizika zničenia drahého športového náradia. Okrem toho box môžete používať na väčšie rodinné nákupy alebo živnostníci na prepravu materiálu a pomôcok.

Tipy na 3 boxy Northline

Northline EcoSpace – ponúka slušný úložný priestor do objemu až 480 l. Cena je priaznivá. Box má aerodynamický tvar. Jeho nosnosť je okolo 75 kg. Northline EvoSpace – o niečo priestrannejší strešný box s objemom až 520 l. Má moderný dizajn a praktické obojstranné otváranie. Northline Yeti – strešný box vhodný pre menšie vozidlá. Má priaznivú cenu a kompaktný dizajn. Zmestí sa do neho 50 kg nákladu. Pri nižšej váhe sa nemusíte obávať o to, že by ste zničili zimné alebo letné pneumatiky.

Strešné boxy Northline sú skvelým riešením pre tých, ktorí potrebujú extra úložný priestor pre svoje auto. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú odolné voči poveternostným vplyvom a dajú sa jednoducho namontovať a demontovať. Northline ponúka širokú škálu strešných boxov v rôznych veľkostiach a dizajnoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Autor: Gabriela Kudláčová