Skladové priestory pre rôzne účely

0
1773

Kto žije v bytovke alebo už dlhšiu dobu zápasí s nedostatkom skladového priestoru napr. v garáži, dielni alebo pivnici, často ho zachránia skladové priestory, ktoré si môže v Bratislave výhodne prenajať. Túto možnosť však asi najviac privítajú podnikatelia.

Sklady v blízkosti areálu bratislavského letiska

Doba je rýchla, často potrebujeme niektoré veci na istú dobu niekam odložiť, kým ich znova nebudeme potrebovať. Najčastejšie ide o nábytok alebo stavebný materiál a v prípade podnikateľov sú skladové priestory ideálne na uschovanie tovaru, nepotrebných regálov a podobne. V súčasnosti je veľmi moderným riešením si sklad prenajať a zbaviť sa tým starostí s údržbou budovy a jej okolia. Správca skladových priestorov, ktoré sa prenajímajú, túto zodpovednosť preberá miesto vás, teda sa môžete naplno venovať dôležitejším aktivitám. Povedzme si tiež na rovinu, že nadobudnúť vlastné sklady v Bratislave nie je lacná záležitosť. Ceny nehnuteľností stále rastú a najmä pokiaľ neviete, ako dlho budete potrebovať tieto skladové priestory využívať, je kúpa vlastného skladu skutočne rizikom. Spoločnosť BTS CARGO vychádza svojim klientom maximálne v ústrety a v mnohých prípadoch dokáže prispôsobiť prenajímané priestory ich špecifickým požiadavkám. Sklady, ktoré ponúka na prenájom v bezprostrednej blízkosti areálu bratislavského letiska, majú väčšie aj menšie rozmery, a tak pre svoj tovar získate len toľko priestoru, koľko skutočne potrebujete.

Pozitíva prenajatých skladových priestorov

Pri výbere vhodného skladu určite zaváži aj to, či je v nájomnej zmluve zahrnutá napríklad aj možnosť parkovania pred budovou. Kto sa potrebuje v skladoch zdržiavať dlhodobo alebo zamestnáva vlastných skladníkov, túto možnosť rozhodne uvíta. Veľkým pozitívom spomenutých skladových priestorov v Bratislave je 24-hodinové monitorovanie okolia a nonstop možný vstup do budovy. Ak v ruchu veľkomesta oceňujete radšej využívanie MHD, zastávka je k prenajímaným skladom iba na skok. Niektoré sklady sú čiastočne klimatizované, čo je ideálne, nielen pokiaľ sa pracovníci skladu zdržiavajú v priestoroch dlhodobo a najmä v lete, ale vytvoríte tiež vhodné prostredie aj pre tie druhy tovaru, ktoré by sa pri vysokých teplotách mohli znehodnotiť. BTS CARGO ponúka niektoré sklady na prenájom aj s kuchynkou, a tak sa počas pracovnej doby môžete pohodlne občerstviť, no komu sa chce, môže si zájsť do reštaurácie v areáli či do neďalekého nákupného strediska. K skladom v Bratislave si viete prenajať aj kanceláriu a mať tak svoj biznis pod kontrolou v rámci jedného areálu. O ten sa správca budov príkladne stará.