Schoeller Allibert – to je výroba kontajnerov a prepravných obalov pre podnikanie

0
1621

Logistiku a dopravu riešia podnikatelia a firmy v každom odvetví. Tí, ktorí nadviazali spoluprácu s dodávateľom plastových prepravných obalov pre podnikanie, firmou Schoeller Allibert, majú náskok pred konkurenciou.

Schoeller Allibert, európska jednotka vo výrobe kontajnerov a prepravných plastových obalov TRP, pomáha mnohým odvetviam priemyslu. Automobilovému, nápojovému, potravinárskemu, poľnohospodárstvu, priemyselnej výrobe, retailu i poolingu. Inovácie, s ktorými firma ako výrobca prichádza, pomáhajú firmám šetriť financie na logistiku. Znižujú sa náklady na skladovanie aj prepravu, eliminujú sa straty poškodením prepravovaného tovaru.Spoločnosť patrí medzi najväčších výrobcov plastových kontajnerov a prepraviek

Firma ponúka pevné a skladacie kontajnery, aj doplnky v podobe paliet a prepravných vozíkov. Obľúbenými kontajnermi napríklad pre automobilový priemysel sú skladacie kontajnery (FLC). Najpopulárnejším z nich je Magnum Optimum. Jeho nosnosť je až 750 kg. Skladacie kontajnery sú najčastejšie používané v automobilovom priemysle. Výroba kontajnerov sa sústreďuje na zosúladenie čo najvyššej nosnosti a pevnosti kontajneru, s jeho čo najnižšou hmotnosťou. Vďaka skladacím kontajnerom získavajú firmy možnosť ušetriť na logistike pri skladovaní prázdnych kontajnerov a ich následnej preprave.

Zelená ekológii

Všetky produkty Schoeller Allibert sú navrhnuté a vyrobené s dôrazom na trvale udržateľný rozvoj. Výrobky sú veľmi pevné, trvácne a odolné poškodeniu. Môžu preto slúžiť ako vratné a sú určené pre opakované použitie. Nejde teda o žiadne jednorazové a neekologické plasty. Každý výrobok firmy je naviac vyrobený z plastu, ktorý sa jednoducho recykluje a môže sa tak opäť stať plastovým kontajnerom, či iným prepravným obalom.