Ružinov, to pravé miesto pre Vaše bývanie

0
1838

Život v hlavnom meste so sebou prináša viaceré výhody. Mnohí sa do Bratislavy sťahujú za štúdiom, prácou a možnosťami, ktoré veľké mestá prirodzene ponúkajú. A hoci život vo veľkomeste rozhodne stojí za to, nájdu sa i situácie, ktoré nie sú práve najjednoduchšie – jednou z nich je hľadanie bývania.

Trh s realitami je veľký a denne prináša nové ponuky nehnuteľností. Obzvlášť pri hľadaní bývania môže byť výber tej správnej nehnuteľnosti pomerne ťažký. Nedostatok času a množstvo povinností nás častokrát núti hľadať čo najjednoduchšie riešenia. Pokiaľ hľadáte moderné a kvalitné bývanie v Bratislave v atraktívnom prostredí, navštívte stránky finep.sk.

FINEP a.s., s nami vždy dostanete viac

Práve bohaté skúsenosti developerskej spoločnosti a jej stabilné postavenie na českom a slovenskom trhu s realitami garantujú to najlepšie pre Vaše budúce bývanie. FINEP sa zaoberá výstavbou a predajom bytov už nejaký čas a za obdobie takmer 20 rokov (na Slovensku funguje 9 rokov) si vybudovala skvelú reputáciu. Navyše, ako jedna z mála developerských spoločností poskytuje svojim klientom kompletné realitné a finančné služby vrátane všetkých druhov poistenia.

„Spokojnosť našich klientov je našou prioritou“

Požiadavky na bývanie sa neustále zvyšujú a vyhovieť i tomu najnáročnejšiemu klientovi je neraz výzvou. Pri stavbe bytov kladie spoločnosť FINEP dôraz na kvalitu ponúkaných bytov a najmä spokojnosť svojich klientov. Pokiaľ sa rozhodnete spolupracovať pri výbere svojho budúceho bývania práve s nami, vedzte, že ste v dobrých rukách.

„Podáme Vám pomocnú ruku od výberu bytu až po komplexné finančné služby“

Reality Bratislava Ružinov

02 (1)

Aj v Bratislave možno bývať moderne a príjemne zároveň. Hlavné mesto skrýva viaceré oblasti, kde nájdete okrem novodobej architektúry a zastavaných plôch aj pokojné miesta plné zelene, priam ideálne na rodinný život. Jednou z takýchto lokalít je Bratislava Ružinov. Rovnako ako inde v Bratislave, i tu sa pre vysoký dopyt voľné reality míňajú veľmi rýchlo, preto s výberom dlho neváhajte.

Novostavby Ružinov, atraktívne bývanie

03

V súčasnosti tu vyrastá posledný objekt komplexu Jégého alej, ktorá sa nachádza v pokojnej, odizolovanej zóne v blízkosti centra Bratislavy. Práve spojenie zelene a blízkosti centra mesta robí z tejto oblasti ideálne miesto na bývanie. Oblasť ponúka svojim obyvateľom bohatú občiansku vybavenosť a viaceré možnosti kultúrneho či športového vyžitia a trávenia voľného času.

„Hľadáte bývanie v Bratislave? Neuspokojte sa s málom, chcite viac!“