Prilákajte do kancelárie špičkových zamestnancov, je to jednoduché!

0
1241

Na základe štatistických údajov bolo zistené, že úroveň nezamestnanosti na Slovensku je 5,26% čo znamená, že k dispozícií je málo potenciálnych zamestnancov. Okrem toho možno konštatovať, že najviac ľudí chýba v odvetví obchodu, výroby, dopravy a logistiky. Cieľom každého zamestnávateľa je udržať si zamestnancov, a to nielen ponúknutím atraktívneho platu či výhodných pracovných podmienok, ale tiež komfortného pracoviska, v ktorom sa budú cítiť príjemne za každých okolností. Ako na to?

Nároky na zamestnancov sú nižšie

Priestor na prenájom Bratislava je miestom, kde zamestnanci trávia veľkú časť dňa, a práve preto je dôležité, aby bolo pracovné zázemie prispôsobené ich požiadavkám a potrebám. Zamestnávatelia sa preto snažia vytvoriť nielen vyhovujúce pracovné prostredie, ktoré má taktiež vysoký podiel na udržaní si spokojnosti zamestnancov, ale taktiež znižujú nároky na potenciálnych zamestnancov. Totiž, nároky na prax sú omnoho nižšie ako niekoľko rokov dozadu, ba dokonca vysokoškolský titul sa nevyžaduje v takej miere ako kedysi. Pochopiteľne, dôležité je zaškolenie zamestnancov, a to pomocou školení, vzdelávania sa v danom odbore či formou koučingu.

Čo zamestnancov ne(ohúri)?

Prenájom priestorov Bratislava je pre „áčkových“ zamestnancov alfou a omegou, avšak len vtedy, keď sú priestory prispôsobené ich potrebám. Už dávno neplatí, že ľudí zaujmú kolobežky, lezecké steny či cukríky. Pracovitých ľudí potešia skôr tzv. „sick days“ či možnosť „home office“, kedy môžu pracovať z pohodlia domova. Ergonomická stolička, výber z niekoľkých druhov čajov či káv, firemné raňajky či alternatívne druhy dopravy sú len niektoré z benefitov, ktoré ohúria snáď každého. Prenájom priestorov Košice ponúkajú nielen atraktívne prostredie na dosahovanie pracovných cieľov, ale tiež rôzne formy relaxu ako sú masáže, spoločenské hry či vzdelávacie kurzy.