Prenájom plavidla na dovolenku – Prečo plavidlo prenajať cez agentúru?

0
732
Prenájom plavidla na dovolenku – Prečo plavidlo prenajať cez agentúru?
Prenájom plavidla na dovolenku – Prečo plavidlo prenajať cez agentúru?

Plánovanie dovolenky na mori práve začína! Hľadáte vhodnú loď a lámete si hlavu s tým, čo všetko treba pred dovolenkou zariadiť?  Prečo sa však obťažovať s komplikovanými rezerváciami a organizáciou, keď vám môže pomôcť profesionálna agentúra pre prenájmy lodí? Preskúmajte s nami všetky výhody prenájmu lode cez agentúru.

Veľké možnosti vo výbere typu lode

Agentúry pre prenájom lodí ponúkajú široký výber lodí rôznych typov a veľkostí. Od luxusných katamaránov až po pohodlné jachty – máte možnosť vybrať si loď presne podľa vašich predstáv. Agentúry zväčša umožňujú aj lode odkúpiť. Lode na predaj, ktoré už boli používané sú cenovo výhodnejšie a často vo veľmi dobrom stave. Na druhej strane jachty na predaj od výrobcu sú istotou, že kupujete plavidlo bez jedinej technickej chyby.

S bohatým portfóliom destinácií môžete vďaka plaveniu objavovať nové miesta a vyberať si z rôznych lokalít pre vašu dovolenku. Agentúry vám pomôžu s výberom destinácie a poradia, aká trasa je vhodná pre rodiny a akú si užijú mladí ľudia, ktorí hľadajú nočný život a zábavu.

Finančne výhodnejšie prenájmy lodí

Vďaka spolupráci s rôznymi majiteľmi lodí majú agentúry prístup k výhodným cenám, ktoré by ste individuálne nemohli získať alebo by hľadanie lacnej lode trvalo dlhé týždne. Vďaka širokej palete služieb a bohatej ponuke lodí poskytujú agentúry výhodné first minute zľavy pre tých, ktorí si rezervujú loď s dostatočným predstihom. Čo znamená dostatočný predstih? Zľavy sa poskytujú zväčša maximálne do konca januára roka, kedy dovolenku chcete absolvovať.

Ponuka komplexných služieb pre dovolenku bez starostí

Pre tých, ktorí túžia po maximálnom oddychu, môžu agentúry zabezpečiť profesionálneho kapitána a posádku. Na väčších katamaránoch si oddýchnete vďaka kuchárovi, stewardom alebo dokonca môžete prenajať animátora. Služby kapitána sú však na nezaplatenie. Ak si ho neprenajmete, musíte vo svojom okolí hľadať niekoho, kto absolvoval kapitánske skúšky. Preukaz vodca malého plavidla platí len mimo morí.

Agentúry vám taktiež pomôžu s organizáciou dopravy do destinácie, čím vám uľahčia celý proces cestovania. Nájdu vám lacnejšie letenky alebo odporučia najlepšiu trasu, po ktorej sa autom dostanete do prístavu. Pri prenájme lode cez agentúru nebudete mať starosti s prevzatím a odovzdaním lode, pretože agentúry zabezpečia všetky logistické aspekty.

Neoceniteľné sú služby agentúr ako upratovanie lode a servis lode po technickej stránke. Agentúry poskytujú profesionálnu poradenskú službu úplne vo všetkom od výberu lode cez poistenie až po nákupný zoznam na dovolenku alebo plánovanie trasy plavby. Agentúry vám pomôžu vytvoriť personalizovaný plán dovolenky, ktorý bude presne podľa vašich predstáv. V prípade núdze vám agentúra poskytne rýchlu a efektívnu pomoc.

Tip na záver: Prenájom lode cez agentúru nie je len o získaní plavidla, ale taktiež o získaní kompletného zážitku bez starostí.

Autor: Gabriela Kudláčová – senior copywriter