Nožnicové stany ako multifunkční pomocníci

0
683
Nožnicové stany ako multifunkční pomocníci

Možná ste na to až doteraz neprišli, ale aj vy potrebujete nožnicový stan. Tento multifunkčný pomocník spríjemňuje bývanie, je praktickým na dovolenky, pomáha pri športe a robí obraty pri podnikaní. Myslíte si, že si ho môžete dovoliť nevlastniť?

Nožnicové stany sú dnes veľmi kvalitné, odolné a stali sa obľúbenými v mnohých oblastiach. Máme ich doma na záhradách, na chalupách, dokonca pred bytovkou. Nevyhnutné sú pre rôznych predajcov aj pre firmy, ktoré prezentujú na rôznych akciách svoje výrobky a služby. Neobídu sa bez nich športové tímy, vhodné sú na rôzne akcie pod šírym nebom. Zbystrili ste? Možná je aj pre vás nožnicový stan ako stvorený.

Čo by ste mali vedieť o nožnicových stanoch

Nie je nožnicový stan ako nožnicový stan. Kvalitné, s pevnou konštrukciou, z ocele aj z hliníku, ponúka firma Mutton. Ide o stany s nepremokavou strechou, ktoré je možné používať s bočnými textilnými panelmi, alebo bez nich. Tieto časti sú ideálnymi nosičmi pre rôzne informácie aj reklamu. Dajú sa potlačiť logom, sloganmi, prezentáciou produktov, služieb, športových mužstiev apod.

Stany majú hneď niekoľko veľkostí. Začínajú na 4 m2 (2×2 m) a najväčším stanom je 18 m2 veľký stan o veľkosti 3×6 m. Chceli by sta stan väčší? Nie je to problém! Kúpte si ich niekoľko a spojte si ich do potrebného tvaru a žiadanej podlahovej plochy. Stany sa tiež ponúkajú v niekoľkých farbách, z nich jednou je aj biela.

K čomu sa dajú použiť? Hodia sa ako záhradný stan či altánok. Perfektné využite majú ako party stany, promo stany či predajné stánky.

Nadštandardne kvalitné stany jednoducho opravíte

Firma Mutton nepredáva stany použiteľné do ich prvého poškodenia silným vetrom. Tieto stany nielenže hneď tak nejaký ten vetrík nezdolá, ale naviac, aj ak sa poškodia, nie je to žiadny problém. Firma totiž ponúka náhradné diely k nožnicovým stanom. Nazvať ho večným je asi trúfalé, ale vydrží skutočne dlho a nie je to stan na jedno použitie, ani na jednu sezónu.

Praktický a jednoducho obslúžiteľný

Nožnicový stan od Mutton je až neuveriteľne skladný, Aj ten najväčší zbalíte do pomerne malej tašky, ktorá je jeho súčasťou. Stany sú ľahké a jednoducho prenosné. Minimum miesta zaberú aj v aute. Dajú sa rozložiť aj zložiť v jednej osobe. Takže žiadny montážny tím nebudete potrebovať.