Nechajte si poradiť pri výbere osvetlenia v showroome svietidiel

0
1397

Svietidlá sú neodmysliteľnou súčasťou každého interiéru. Ich výber však často býva naozaj ťažkým orieškom. Keďže lustre či stropné svietidlá neplánujeme meniť počas niekoľkých ďalších rokov, chceme si kúpiť také, ktoré budú dokonale ladiť so zariadením a zvýšia atraktivitu konkrétnej miestnosti. Zaujímavými svietidlami sa môžete inšpirovať, prípadne si ich rovno zaobstarať do svojho bývania v showroome CASCA.

Luxusné či bežné osvetlenie od popredného predajcu

Spoločnosť CASCA zaoberajúca sa predajom svietidiel vznikla už v roku 1991, pričom počas svojej 24 ročnej existencie sa prepracovala na jedného z popredných predajcov na Slovensku. Svoju pôsobnosť rozšírila aj do oblasti internetového obchodu, no svojim zákazníkom stále ponúka kamenné predajné miesto spojené s atraktívnou galériou svietidiel. V nej môžete nájsť mnohé luxusné svietidlá od renomovaných talianskych, španielskych a nemeckých dizajnérov, ale aj ďalšie finančne dostupnejšie kúsky.

Cenné poradenstvo pri výbere

Showroom svietidiel v Bratislave je pre všetkých dostupný počas pracovných dní od 10:00 do 18:00. Spolu so širokou ponukou interiérových závesných, stropných či stojanových svietidiel a exteriérového osvetlenia v ňom môžete nájsť aj poradenstvo týkajúce sa ich výberu či inštalácie. Odborný personál spoločnosti CASCA je pripravený poradiť vám a odpovedať na vaše otázky. Aj vďaka ich pomoci sa výber vhodného a dostatočne výkonného svietidla do vášho interiéru stane veľmi jednoduchým.

foscarini-orbital-white-room-set1-350x350Čakajú vás aj úsporné formy svietidiel

Okrem bežných svietidiel môžete v showroome CASCA nájsť aj mnohé spôsoby osvetlenia, ktorých cieľom je znižovať spotrebu elektrickej energie. Aj preto je pre vás pripravená široká ponuka LED svietidiel, ktoré sa môžu stať plnohodnotnou a zároveň úspornou alternatívou bežného osvetlenia. Rovnako si môžete prezrieť zaujímavé inštalácie z LED pásov, ktoré dokážu priniesť zaujímavú hru so svetlami aj k vám domov.

Kde nás nájdete? Showroom svietidiel spoločnosti CASCA  sa nachádza na Tomášikovej ulici 3/A v Bratislave. Jeho personál sa teší na vašu návštevu!