Zamilujte si vstavané skrine aj vy!

0
1726

Každý, kto má vstavané skrine vám potvrdí, že sú tou najúčelnejšiu časťou nábytku. Ak premýšľate nad novým úložným priestorom, rozhodnite sa pre vstavané skrine. Jedine tie splnia všetky vaše požiadavky bez kompromisov.

Kopírujú vaše predstavy

            Každý z nás má svoju predstavu o skriniach – v spálni by mala byť veľká s množstvom priestoru na vešanie. V chodbe sa hodia aj poličky na topánky a šuplíky na šály a čiapky. Jedna môže byť aj v kuchyni s úzkymi poličkami, do ktorých sa presne zmestia všetky potraviny tak, aby boli vždy pri ruke.

Skutočnosť však býva častokrát iná. Bežné predajne nábytku ponúkajú len štandardizované rozmery, takže vám zostávajú prázdne, nevyužité miesta. Účelnosť sa stráca aj tým, že vo vnútri ponúkajú iný priestor na ukladanie než ten, ktorý potrebujete práve vy.

Vstavané skrine sú presne také, aké ich chcete mať. Šikovná firma vám vyhovie nielen farebnou škálou a rozmermi, ale i vnútorným usporiadaním. Vy určujete koľko šuplíkov potrebujete, koľko miesta zaberie vaše oblečenie na vešiakoch a ako vysoké majú byť poličky.

V každej izbe

            Skrine na mieru nie sú určené len do spální a chodieb. Interiér doplnia napríklad aj v obývačke; môžu splynúť s interiérom, alebo naopak vkusne vyniknúť. Mimoriadne užitočné sú v kuchyniach kde kopírujú priestor čím dávajú možnosť ukladať veci aj tam, kde by to klasická kuchynská linka neumožňovala. Vstavané skrine sú dokonalé do detských izieb pretože môžu byť aj farebné s tapetami.

V každom meste

            Dnes už nie je problém nájsť šikovnú firmu venujúcu sa vstavaným skriniam kdekoľvek na Slovensku. Vstavané skrine v Bratislave, v Košiciach či v iných (aj malých) mestách sú samozrejmosťou. Zákazník si vyberá už len podľa referencii, používaných materiálov, farebnej škály, doplnkových služieb a odporúčaní zo strany rodiny a priateľov.