Keď neveríte motorkám a túžite po adrenalíne

0
586
Keď neveríte motorkám a túžite po adrenalíne
Keď neveríte motorkám a túžite po adrenalíne

Motorka je stroj, pred ktorým má veľa ľudí rešpekt. Jazdiť na dvoch kolesách je síce opojný pocit, ale niekto predsa len potrebuje pocit akej – takej stability. Pre týchto ľudí je skvelou alternatívou a spôsobom zábavy i cestou k adrenalínu jazda na trojkolke. Nové modely trojkoliek Can – Am každého presvedčia, že aj tri kolesá môžu znamenať pekelnú rýchlosť pri zachovaní pocitu bezpečia.

Trojkolka je určená pre náročných ľudí túžiacich po pocite slobody

Byť zavretý v automobile počas hlavnej motoristickej sezóny je čisté bláznovstvo. Ak práve neveziete manželku na nákupy alebo deti do školy, mali by ste si dopriať niečo viac, než uzavretý priestor a nudné výhľady cez okienka. Čiastočným riešením je jazda na štyroch kolesách, ale nie v aute. Štvorkolky vám prinesú zábavu a nové zážitky z jazdy. Komu by nestačila štvorkolka pre toho máme tip na stroj, ktorý vás nesklame po žiadnej stránke. Ide o trojkolky značky BRP, a to konkrétne Can – Am Ryker.

Zo všetkých modelov trojkoliek Can – Am je práve Ryker považovaný za najviac variabilné a najviac zábavné vozidlo. Môžeme pokojne povedať, že v sebe zahŕňa všetky perfektné vlastnosti motoriek, trojkoliek Can – Am Spyder a stability automobilov. Nie je sa čomu diviť, keďže Ryker sa zrodil v segmente trojkoliek po 10 rokoch inovácií firmy BRP. Spoľahlivá nie je len konštrukcia, ale tiež dvojvalcový alebo trojvalcový motor Rotax s nízkou spotrebou a potrebným výkonom. Jazdu na Can – Am Ryker si obľúbia aj dámy, pretože ihneď po naštartovaní sa budú cítiť chránené viacerými systémami, ktoré bránia prevráteniu. K tomu si pridajte technológiu kontroly trakcie a o bezpečnosť sa veru nemusíte obávať.

Každé ráno nová trojkolka a nová dávka adrenalínu

Do trojkolky Can – Am Ryker môžete nastúpiť ihneď ráno a ešte so zalepenými očami si dopriať jazdu po okolí. Vaše spomalené ranné reakcie za vás vyrieši automatická prevodovka s inovatívnym systémom twist-‘n-go, vďaka ktorému je riadenie intuitívne. Ak sa vám zapáči scenéria okolia, tak pokojne vystúpte a choďte sa poprechádzať. Obávať sa nemusíte, že by prišiel nečakaný hosť a šikovné prsty zlodeja by vás o vášho trojkolesového kamoša pripravili. Trojkolky Can – Am Ryker sú proti odcudzeniu zabezpečené kódovaným kľúčom. A čerešnička na torte v prípade Can – Am Ryker je možnosť výmeny vonkajších panelov stroja, čo znamená, že každé ráno nájdete v garáži úplne inú trojkolku.