4 tipy ako si užiť Štedrý večer bez stresu

0
394
4 tipy ako si užiť Štedrý večer bez stresu

Máme pre vás zopár tipov ako si v pokoji užiť Štedrý večer.

Praskajúce drevo v krbe, šálka teplého čaju a k tomu pustený vianočný film, ktorý ste videli snáď už stokrát. Toto je predstava ideálneho Štedrého večera mnohých milovníkov najkrajších sviatkov v roku.

Premýšľate o tom, ako si ich užiť v pokoji s tými najbližšími? Prinášame vám zopár tipov, vďaka ktorým bude vaša domácnosť žiť pravou vianočnou atmosférou.

Doprajte si kvalitný jedálenský stôl

Predstavy o ideálnych chvíľach oddychu sa rýchlo môžu stať skutočnosťou, ak viete ako na to. Základom každej štedrej večere je nepochybne jedálenský stôl prehýbajúci sa tradičnými dobrotami.  Počas Vianoc sa pri ňom stretáva celá rodina a trávi za ním aj celé hodiny.

Masívny jedálenský stôl Galeno - Estilofina

Preto je dôležité, aby každému členovi rodiny poskytoval náležité pohodlie a priestor. V ponuke Estilofina nájdete kvalitný jedálenský stôl, ktorý bude srdcom vašej kuchyne a postará sa o to, ste si Štedrý večer poriadne užili.

Vyzdobte priestor maličkosťami

Duch Vianoc môže ožiť naplno len tam, kde sa cíti dobre. Vyzdobte preto vašu domácnosť rôznymi maličkosťami. Vašu fantáziu tu nemusíte nijako ohraničovať.

Pri zdobení však myslite na to, ako zladiť jednotlivé prvky a farby tak, aby vytvárali prirodzenú harmóniu. Pri farbách buďte opatrní a decentní. Vianočné dekorácie tak zdôraznia dôležitosť neopakovateľnej sviatočnej atmosféry.

Postarajte sa o teplo domova

V súčasnosti poznáme niekoľko tipov zdrojov tepla. Nestarnúcim hitom sú však teplovzdušné krbové vložky na drevo. Dôvodom ich obľúbenosti je nepochybne pohľad na prirodzený oheň, ktorý môže dokonale nahradiť aj ten najzáživnejší vianočný film. Zvuk praskajúceho dreva je jednoducho nenahraditeľný.

Krbová vložka Franek - Estilofina
Krbová vložka Franek – Estilofina

Teplo domova, ktoré dokážu vykúzliť teplovzdušné krbové vložky na drevo zahreje pri vianočných koledách nielen vaše ruky, ale zaručene roztopí aj vaše srdce.

Vytvorte nezabudnuteľnú atmosféru

Prekvapte vašich najbližších niečím, na čo budú spomínať ešte dlho. Okrem dobrého jedla a vytúžených darčekov dokáže atmosféru Štedrého večera zintenzívniť napríklad krátky vianočný program. Nebojte sa preto vašu rodinu zapojiť do spoločných aktivít, na ktoré len tak ľahko nezabudnú.

Ten správny jedálenský stôl či teplovzdušnú krbovú vložku na drevo, ktorá sa postará o teplo vášho domova nájdete v e-shope Estilofina.